Znajdź ulgę dla suchych oczu tej jesieni

Wszyscy czekaliśmy na ten moment. Czas, kiedy kończy się lato, a zaczyna jesień. A teraz - w końcu nadeszła! Temperatury w końcu (i powoli!) zaczynają spadać. Podczas gdy jest to wspaniałe dla naszej zdolności do spędzenia więcej niż pięciu minut na zewnątrz, nie jest to tak wspaniałe dla naszych oczu, które mogą zacząć wysychać z powodu zmiany sezonu. Na szczęście, nie musisz cierpieć długo z tymi wskazówkami!

Pożegnaj się z suchymi oczami

Jeśli myślałeś, że wraz z końcem lata, alergie również się skończyły, to zgadnij jeszcze raz. Niestety, zupełnie nowy sezon alergii jest o pokazać swoją brzydką głowę, ale to nie znaczy, że trzeba stać i cierpieć z tego powodu. Zamiast tego, podjąć działania poprzez zaplanowanie badania oczu. Podczas wizyty, nasz przyjazny i doświadczony personel pomoże Ci w podjęciu decyzji o najlepszym sposobie leczenia, w tym odpowiednich sztucznych łez.

Gdy jesteś w domu, nawilżacze powietrza są wspaniałym narzędziem, którego możesz użyć, aby pomóc dodać wilgoci do powietrza. Są one bezpieczne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci!

To co jesz i pijesz jest również ważne dla zdrowia Twoich oczu o tej porze roku. Upewnij się, że pijesz dużo wody i spożywasz pokarmy bogate w wodę, aby utrzymać ciało i oczy w stanie nawilżenia. Ponadto, jedz pokarmy zawierające witaminy A, C i E. Szpinak, brokuły, banany, awokado, borówki i łosoś należą do pysznych opcji.

Czy cierpisz na suchość oczu? Zadzwoń do nas teraz, aby umówić się na wizytę, abyś mógł zacząć odczuwać ulgę od objawów i zacząć ponownie cieszyć się wyglądem zmieniających się kolorów liści!


Jędrzej Chlebicki

Optyk-optometrysta z wykształcenia i zamiłowania. Bywają jednak dni, gdy nawet on stwierdza, że:
"Coś jest nie tak z moim wzro­kiem. Ja­koś nie widzę siebie w pracy. "