Nasze protokoły COVID-19

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem

W Allied Eye jesteśmy zobowiązani do zapewnienia wyjątkowej opieki nad pacjentami. Jesteśmy również zobowiązani do zapewnienia bezpieczeństwa naszym pacjentom i personelowi w związku z ciągłym rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19).
W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo firma Allied Eye wprowadza następujące środki ostrożności związane z wirusem COVID-19:
  • Wymóg noszenia masek przez cały czas pobytu w naszej placówce
  • Wirtualna odprawa przez telefon lub SMS z parkingu
  • Wzmożone czyszczenie i dezynfekcja gabinetów, krzeseł i całego sprzętu pomiędzy każdym pacjentem
  • Kontrola temperatury całego personelu i pacjentów po wejściu do budynku
  • Kwestionariusz zdrowotny COVID-19 codziennie dla wszystkich pracowników i pacjentów przy wejściu do budynku
  • Ograniczenie miejsc siedzących w poczekalni, aby zapewnić odległość 6 stóp między każdym pacjentem.

Jestem tu na umówioną wizytę

Jeśli przyjechali Państwo na umówione spotkanie, prosimy o pozostanie w samochodzie po przyjeździe. Proszę zadzwonić lub wysłać sms do naszego biura pod numer (423) 855-8522, aby poinformować nas o swojej obecności. Kiedy jeden z naszych techników okulistycznych będzie dostępny, poinformujemy Cię, kiedy możesz wejść. Podczas pobytu w naszym ośrodku należy nosić maskę na twarz..

Jeśli miałeś kontakt z kimś z potwierdzonym przypadkiem COVID-19, byłeś w stanie, który CDC uważa za "hotspot" w ciągu ostatnich 14 dni, masz gorączkę, kaszel lub duszności, proszę ZADZWOŃ lub TEXT nasze biuro na (423) 855-8522, aby przełożyć swoją wizytę. Nie będzie kary za zmianę terminu. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Dziękujemy tym z Państwa, którzy powierzyli swoją opiekę okulistyczną Allied Eye. Możecie zaufać naszym lekarzom, Dennisowi Matzkinowi M.D. i Dr. Kelly Herron O.D., że potraktują Wasz wzrok i zdrowie oczu z najwyższą troską i najwyższym poziomem umiejętności i profesjonalizmu. W Allied Eye dążymy do doskonałości i możesz oczekiwać przyjaznej i profesjonalnej praktyki okulistycznej. Nasze biuro jest wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, a także posiada salon optyczny, w którym można nabyć okulary i soczewki kontaktowe.

Twoje zdrowie jest naszym najwyższym priorytetem i będziemy kontynuować naszą misję zapewnienia najlepszej opieki nad pacjentami dla Ciebie i Twoich rodzin. #LiveLifeInFocus

Dziękujemy za cierpliwość

Ze względu na ciągle zmieniające się okoliczności związane z COVID-19, mogą Państwo doświadczyć dłuższego niż zwykle czasu oczekiwania podczas wizyty.

Bezpieczeństwo naszych pacjentów i personelu jest dla nas najważniejsze i pracujemy bardzo ciężko, aby zapewnić, że każdy element wyposażenia jest dokładnie czyszczony pomiędzy każdym pacjentem. Ponadto, wymagamy od pacjentów, aby zameldowali się telefonicznie i czekali w swoim samochodzie, więc nasz czas oczekiwania między pacjentami jest nieco dłuższy.

Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie, gdy będziemy poruszać się po tych nowych procedurach.


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek uwagi lub wątpliwości dotyczące naszych protokołów COVID-19, prosimy o kontakt telefoniczny lub tekstowy (423) 855-8522 . Można również przesłać komentarz za pomocą poniższego formularza. Dziękujemy za współpracę w tych bezprecedensowych czasach.

Jędrzej Chlebicki

Optyk-optometrysta z wykształcenia i zamiłowania. Bywają jednak dni, gdy nawet on stwierdza, że:
"Coś jest nie tak z moim wzro­kiem. Ja­koś nie widzę siebie w pracy. "