2020 Życie w centrum uwagi

Nadszedł nowy rok, a dla nas w Allied Eye nigdy nie będzie już takiej okazji do tworzenia kalamburów! Uważaj się za ostrzeżonego, ale jest tylko jeden rok 2020! Mówiąc o tym, nigdy nie było i nie będzie lepszego momentu, aby przenieść swój wzrok do roku 2020. Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić już teraz, aby zapewnić sobie najlepszy wzrok w 2020 roku!

  1. Zarezerwuj termin badania wzroku. Koniec z odwlekaniem! Kiedy dobrze widzisz, wszystko zmienia się na lepsze. Zwiększa się Twoja produktywność w życiu. Kiedy widzisz wyraźnie na wszystkie odległości, możesz działać, zamiast próbować dowiedzieć się, co dokładnie jest napisane na tym znaku lub co kierownik właśnie napisał na białej tablicy. Jeśli masz przeterminowaną receptę i zepsuje Ci się jedyna para okularów, będziesz musiał szukać terminu wizyty, a potem czekać na wymianę. Wyobraź sobie ten problem podczas podróży! Nie czekaj dłużej - zaznacz to na swojej liście.
  2. Przejście na soczewki kontaktowe. Czy uważasz, że Twoje okulary postarzają Cię? Czy okulary są dla Ciebie utrapieniem? Rozwiązaniem mogą być soczewki kontaktowe. Soczewki kontaktowe mogą teraz korygować astygmatyzm i są dostępne także w opcjach dwuogniskowych. Nie ma powodu, aby odkładać to bezpieczne i wygodne rozwiązanie, które uwolni Cię od okularów. A skoro już przy tym jesteś, wybierz też modne okulary przeciwsłoneczne! Daj sobie możliwość zmiany wyglądu i nadal widzieć z jasnością rodem z roku 2020.
  3. Rozważ zabieg LASIK i obudź się z wizją roku 2020. Teraz naprawdę zaczynamy grę na wyższym poziomie. Zrezygnuj z okularów i kontaktów. Obudź się z wizją 2020, widząc wyraźnie na basenie lub nad jeziorem. Zapomnij o okularach. Ta bezbolesna i bezpieczna procedura daje Ci prawdziwą wolność, której pragniesz, oraz widzenie, którego potrzebujesz do pracy, uprawiania sportu i spędzania wolnego czasu. Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci zdecydować, czy LASIK to rozwiązanie dla Ciebie!
  4. Dodaj do swojego stroju do pracy parę okularów z niebieskim światłem. Bóle głowy... ugh! Twoja praca (lub Twój szef) może być przyczyną bólu głowy, ale to napięcie za oczami może być również wynikiem zbyt długiego czasu spędzanego przed ekranem. Nawet jeśli nie potrzebujesz szkieł korekcyjnych, nadmierne spędzanie czasu przed ekranem komputera może powodować zmęczenie oczu, znużenie i właśnie - bóle głowy. W dłuższej perspektywie mogą pojawić się inne zagrożenia dla zdrowia. W rozwiązaniu tego problemu może pomóc prosta para okularów korekcyjnych na światło niebieskie. Soczewki zwykłe lub korekcyjne mają znaczenie, jeśli przez wiele godzin przebywasz przed ekranem. Porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów, aby sprawdzić, czy jest to dobre rozwiązanie dla Ciebie.
  5. Zafunduj sobie modny upgrade. No dobrze, to jest egoistyczne. Skoro nosisz okulary, podaruj sobie prezent w postaci mody. Niech będą one wyrazem Twojej osobowości i stylu. Mamy szeroki wybór oprawek, które pozwolą Ci być sobą i sprawią, że inni zobaczą Cię takim, jakim chcesz być postrzegany. Pracownicy naszego salonu optycznego są ekspertami w pomaganiu Ci w wyrażaniu siebie i dopasowywaniu stylu do Twojej osobowości! Niezależnie od tego, czy chcesz się uczyć, czy być fantastyczny, możemy Ci pomóc. Przygotujmy Twój wygląd na ryczące lata 20-te!

Zadzwoń do nas już dziś, aby dobrze rozpocząć rok 2020!

Jędrzej Chlebicki

Optyk-optometrysta z wykształcenia i zamiłowania. Bywają jednak dni, gdy nawet on stwierdza, że:
"Coś jest nie tak z moim wzro­kiem. Ja­koś nie widzę siebie w pracy. "