Październik jest Miesiącem Świadomości Raka Piersi

W Allied Eye uważamy za zaszczyt dołączenie do Fundacji Susan G. Komen w walce o całkowite wyeliminowanie raka piersi. Październik jest Miesiącem Świadomości Raka Piersi (Breast Cancer Awareness Month - BCAM) i mamy przyjemność ogłosić kilka możliwości, abyś dołączyła do nas w niesieniu nadziei i pomocy osobom zmagającym się z tą chorobą.

Nasze zaangażowanie w pomoc w znalezieniu lekarstwa na raka piersi jest naszą nieustającą misją. Jednak w tym roku nabrała ona osobistego wymiaru, kiedy u naszej ukochanej administratorki biura, żony dr Matzkina, Susan, zdiagnozowano raka piersi.

Przez miesiące wypełnione niepewnością, bólem i podwójną mastektomią Susan pozostała silna, radząc sobie z wyzwaniami z wdziękiem, który inspiruje wszystkich, którzy ją znają. Na szczęście ta sama determinacja, którą wlała w Allied Eye, pomogła jej również w drodze do wyzdrowienia. Rodzina Matzkin jest wdzięczna, że dziś ma się dobrze i pozostaje sercem naszej praktyki.

Aby uhonorować walkę Susan, w tym roku robimy jeszcze więcej, aby przyczynić się do walki z rakiem piersi. Ponieważ wczesne wykrycie jest ważnym czynnikiem w ratowaniu życia, uprawnionym członkom personelu podarujemy bezpłatne badania mammograficzne w Chattanooga Imaging East.

Zapraszamy społeczność Chattanooga do wsparcia naszych wysiłków na rzecz zbiórki funduszy BCAM w jeden lub więcej z poniższych sposobów:

  • Zdobądź nowe okulary! Przez cały październik firma Allied Eye przekaże 10 USD z zakupionych przez Ciebie okularów na rzecz fundacji Susan G. Komen.
  • Dołącz do członków naszego personelu i weź udział w marszu w walce o lekarstwo! W tym roku Komen Chattanooga 2020 MORE THAN PINK Walk jest wydarzeniem wirtualnym. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej i zarejestrować się do udziału w sobotę 24 października.
  • Pomóż nam osiągnąć cel zbiórki funduszy! Założyliśmy serwis GoFundMe, aby wesprzeć fundację Susan G. Komen, a każdy dolar ma realny wpływ na walkę z rakiem piersi. Rozważ przekazanie darowizny na cześć lub ku pamięci bliskiej osoby, odwiedzając stronę fundraisera Allied Eye tutaj.

Dziękujemy za przyłączenie się do nas w tym ważnym dążeniu do wynalezienia leku na raka piersi! Jeśli chciałbyś umówić się na kompleksowe badanie wzroku w Allied Eye, zadzwoń lub wyślij SMS pod numer (423) 855-8522. Nasz zespół specjalistów będzie zaszczycony mogąc zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie opieki okulistycznej.

źródło obrazu: mfbtasarim2 / Vecteezy

Jędrzej Chlebicki

Optyk-optometrysta z wykształcenia i zamiłowania. Bywają jednak dni, gdy nawet on stwierdza, że:
"Coś jest nie tak z moim wzro­kiem. Ja­koś nie widzę siebie w pracy. "