Badania okulistyczne po zabiegu LASIK

Dr Matzkin jest jednym z najbardziej znanych neurooftamologów w regionie. Jedną z dziedzin, w których się specjalizuje, jest chirurgia oka LASIK, a nasz zespół w Allied Eye szczyci się tym, że pomaga naszym pacjentom odzyskać wzrok dzięki zabiegom LASIK i Epilasik. Jednak niezwykle ważne jest, aby po zabiegu korekcji wzroku kontynuować rutynowe badania okulistyczne.

Często pacjenci są tak podekscytowani swoją nową zdolnością wyraźnego widzenia, że zapominają, iż nasze oczy to coś więcej niż tylko to, jak wyraźnie widzimy. Podczas badania wzroku dr Matzkin nie tylko sprawdza wzrok pacjenta, ale także sprawdza, czy nie występują u niego objawy chorób, takich jak cukrzyca, nadciśnienie czy jaskra. Ważne jest, aby po operacji korekcji wzroku, takiej jak LASIK, nie rezygnować z badań okulistycznych lub powrócić na właściwe tory, jeśli przestało się je wykonywać.

Nawet jeśli pacjent przeszedł operację LASIK lub inny rodzaj korekcji wzroku, dr Matzkin będzie w stanie upewnić się, że jego wzrok nie wymaga dalszej korekcji, jeśli będzie on przestrzegał rutynowych badań okulistycznych. Po operacji może również wystąpić suchość oczu, a dr Matzkin może zaproponować kilka rozwiązań, które pomogą złagodzić dyskomfort i uniknąć urazów oczu. Wreszcie, nawet jeśli dzięki zabiegowi LASIK nie nosisz już okularów, dr Matzkin może pomóc określić, czy potrzebujesz okularów z filtrem światła niebieskiego, aby uniknąć cyfrowego zmęczenia oczu.

Należy pamiętać, że badanie wzroku jest niezbędne co roku, bez względu na to, jak dobry jest nasz wzrok lub jaki rodzaj operacji korekcji wzroku przeszliśmy. Nasz zespół w Allied Eye z przyjemnością przyjmie Cię w naszym gabinecie - zadzwoń pod numer (423) 855-8522, aby umówić się na wizytę.

Jędrzej Chlebicki

Optyk-optometrysta z wykształcenia i zamiłowania. Bywają jednak dni, gdy nawet on stwierdza, że:
"Coś jest nie tak z moim wzro­kiem. Ja­koś nie widzę siebie w pracy. "